УВАГА!

Шановні студенти, аспіранти та гості нашого сайту!
Наразі у нас виникли проблеми з нашим сайтом! Ми робимо все, щоб відновити інформацію. Вибачте за тимчасові незручності. Вся інформація для студентів та аспірантів оновлюється в Телеграм каналі в ваших групах.

З повагою, адміністрація Університету.

Шановні українці! Кафедра військової підготовки «Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського» запрошує Вас на День відкритих дверей. Час: 12 травня 2023 року о 15:00 годині.

Підключитися до конференції Zoom:  https://us05web.zoom.us/j/5032172686? pwd=T0pmTW5PWGZFQS9wakthKy8wRTRIQT09
Ідентифікатор конференції: 503 217 2686 Код доступу: KVPNUOU                       
Запрошуємо Вас на зустріч!  Запрошуємо Вас до вступу та навчання! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА ЗСУ!

26 квітня 2023 року Міжнародний день інтелектуальної власності.

Цей день встановлено у вересні 2000 р. на засіданні Генеральної асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).
Мета — підкреслити значення інновацій у повсякденному житті людини та у вдосконаленні суспільства. Інтелектуальною власністю називають все те, що можна віднести до творінь людського розуму, наприклад, художні та літературні твори, наукові винаходи і роботи, товарні знаки, символіка компаній.
Згідно із законом, автор має повне право розпоряджатися і використовувати результати своєї творчої діяльності в особистих цілях.
Патенти, товарні знаки, авторське право як результати творчості та знань — є потужними інструментами сприяння економічному та культурному розвитку.

Заклад вищої освіти «Міжнародний університет бізнесу і права» вітає фахівців сфери інтелектуальної власності, винахідників, раціоналізаторів, науковців та творців із професійним святом та бажає творчої наснаги і успіхів у праці!

26 квітня 2023 року — Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

Цей день проголошено в грудні 2016 р. Генеральною асамблеєю ООН. Мета — підкреслити значення інновацій у повсякденному житті людини та у вдосконаленні суспільства.
Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, вона не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.
Аварія на Чорнобильській АЕС призвела до непоправних медичних, економічних і соціальних та гуманітарних наслідків.
Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, цей біль відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг ліквідаторів.

Колектив ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права» схиляє голови перед пам’яттю тих, хто загинув у цій боротьбі, та закликає берегти пам’ять Чорнобиля і вшанувати мужність тих ліквідаторів, які живуть сьогодні поряд з нами!

ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

За результатами оброблення реєстраційних документів понад 7 тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації та/або копій документів і не усунули недоліків.
Виправити помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.
Після надсилання документів на оброблення рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення.
Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник / вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому / їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

Заклад вищої освіти "Міжнародний університет 
бізнесу і права" в соціальних мережах:

Наша сторінка у Telegram
Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нашими новинами!
Будьте у ритмі життя ЗВО "МУБіП".
Дякуємо, що ви з нами!

ЯКИМ БУДЕ ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ

Цьогоріч для вступу на переважну більшість магістерських програм потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Це випробування міститиме  тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики тестів ЄВІ. Так, визначено кількість завдань з кожного тесту, форми тестових завдань, час, відведений на їх виконання, схеми нарахування балів.

Завдання ТЗНК  буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентностіз іноземних мов  до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов.
Блок ТЗНК складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного і логіко-аналітичного. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

  • 10 – на заповнення пропусків у мікротексті (потрібно буде  доповнити речення словосполученнями / словами із запропонованих варіантів);

  • 23 – з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На проходження тесту буде відведено 75 хвилин.
Завдання ТЗНК буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 тестовому балу – за кожний правильно заповнений пропуск у мікротексті. Отже, за виконання всіх завдань ТЗНК можна отримати від  0 до 33 тестових балів. 
Блок з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника) складатиметься з двох частин: читання і використання мови.
Тест міститиме всього 30 завдань, з-поміж яких:

  • 6 – на встановлення відповідності (потрібно буде  дібрати заголовки до текстів / частин текстів із запропонованих варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань);

  • 5 – із вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;

  • 19 – на заповнення пропусків у тексті (потрібно буде доповнити речення в тексті словосполученнями / словами із запропонованих варіантів).

На проходження тесту буде відведено 45 хвилин.
За завдання з іноземної мови згідно зі схемою нарахування балів буде нараховано по 1 тестовому балу за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 1 тестовому балу за кожний правильно заповнений пропуск у тексті.
Отже, за виконання завдань блоку ЄВІ з іноземної мови можна отримати від  0 до 30 балів.
Свій результати (тобто кількість набраних тестових балів за правильно виконані завдання) учасники тестування  знатимуть після завершення роботи над ЄВІ. За таблицею переведення тестових балів результат кожного блоку буде переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів. Зауважте, що для отримання результату з ТЗНК за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно набрати щонайменше 3 тестових бали, так само і з іноземної мови.

ЄВІ та ЄФВВ в 2023 році

ЄВІ та ЄФВВ цьогоріч відбуватимуться у формі  комп’ютерних онлайн-тестів, які можна буде пройти лише в спеціальних ТЕЦ, створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також за кордоном. Перелік країн і міст, де можна буде пройти вступні випробування до магістратури, завчасно з’явиться на нашому сайті.
Завдання тесту загальної навчальної компетентності ЄВІ буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 11 лютого 2022 року № 158.
Завдання тестів з іноземних мов ЄВІ буде укладено відповідно до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2019 року № 411.
Завдання предметного тесту ЄФВВ буде укладено відповідно до програм предметного тесту єдиного фахового вступного випробування, затверджених наказами Міністерства освіти і науки України від 3 лютого 2022 року № 107 для вступу на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», від 11 лютого 2022 року № 153, 154, 155, 156, 157 для спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 29 «Міжнародні відносини».

Конкурсний відбір до магістратури

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році для конкурсного відбору зараховують бал (бали):
ЄВІ та ЄФВВ (2023 року) – для вступу на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини»;

ЄВІ та ЄФВВ (2023 року) або ЄВІ 2023 року та фахового іспиту – для вступу на спеціальність 061 «Журналістика»;
ЄВІ (2023 року), фахового іспиту – для вступу на інші спеціальності.

Реєстрацію заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ здійснюють у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України. Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь  у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або  єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти.

Графік проведення вступних випробувань до магістратури буде затверджено згодом.

 

Вступні до магістратури в 2023 році

Для охочих вступати до магістратури у 2023 році проводитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ),  а також єдиний вступний іспит (ЄВІ).
ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.
ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Робота Університету в умовах військового стану

Шановні здобувачі вищої освіти! 
Нагадуємо, що заклад вищої освіти «Міжнародний університет бізнесу і права»  з 19 травня 2022 року тимчасово переміщено  до м.Миколаїва, на базу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова до завершення дії воєнного стану (наказ  МОН України №461 від 19.05.2022 р.). 
Проректори, керівники відділів і служб на постійному зв’язку зі здобувачами та співробітниками. У разі необхідності здійснюється інформування керівництва університету про надзвичайні ситуації та потреби.
Освітній процес проходить в дистанційному режимі роботи.  
Детальна інформація за тел:  0660344814, Світлана Володимирівна

Увага! Реквізити Університету

ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права»
Ідентифікаційний код 21307754
UA61 305299 00000 26002011100688
ПАТ КБ»ПРИВАТБАНК»
Призначення:
оплата за навчання ПІБ студента, група, спеціальність   або
оплата за додаткові освітні послуги ПІБ студента, група, спеціальність

У разі виникнення питань телефонуйте: 0660344814