УВАГА! РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ

Увага! Реквізити, що діють з 12.02.2022р.
ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права»

Ідентифікаційний код 21307754
UA61 305299 00000 26002011100688
ПАТ КБ»ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: за навчання ____ПІБ студента, група _____спеціальність

Можливість стати студентом!

Приймальна комісія університету активно працює, тому наші вступники створювали електронні кабінети, завантажували всю необхідну інформацію. Окрім цього, за допомогою консультантів, у кожного є можливість розрахувати конкурсний бал, визначити пріоритети та подати електронні заяви з мотиваційними листами.
Друзі, бажаємо успішного складання Національного мультипредметного тесту, Магістерського комплексного тесту / Магістрського тесту навчальних компетентностей! Отримавши результат приходьте на індивідуальні консультації та подання заяв до Приймальної комісії ЗВО «МУБіП»! При вступі у 2022 році є можливість використати результати ЗНО, ЄВІ / ЄФВВ 2019-2021 років!
Нагадуємо, що цьогоріч на всі освітні ступені: бакалавра, молодшого бакалавра, магістра денної та заочної форм здобуття освіти, можливий вступ на контракт (за кошти фізичних та/або юридичних осіб) тільки за мотиваційним листом!
Увага!  З 16 серпня, розпочинається подання електронних заяв вступниками до магістратури!
Готуємось відновлювати та розвивати рідну країну разом! Все буде Україна!

КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ МКТ, МТНК (додаткова сесія)

Наказом Міністерства освіти і науки України від 10  червня 2022 року № 539 затверджено Календарний план організації та проведення у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту (МТНК та МКТ відповідно).
Реєстрація осіб, які бажають узяти участь у МКТ та/або МТНК,  тривала з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснювали приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримали екзаменаційний листок, у якому зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

Повна інформація щодо додаткових сесій 

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує Вас на День відкритих дверей
Дата проведення: 30 серпня 2022 р.
Час: 15:00
Формат: онлайн, платформа ZOOM
Кафедра військової підготовки є одним із найпотужніших підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі й готує фахівців усіх видів та родів військ усіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.
З метою проведення військово-професійної орієнтації молоді запрошуємо долучитись до дня відкритих дверей, який відбудеться в режимі онлайн на платформі ZOOM 30 серпня 2022 року о 15:00.
Підключитися до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/73732947198?pwd=H3pcnFBH9TyCKqLKtRfOmX1ZaGRzMb.1
Ідентифікатор конференції: 737 3294 7198
Код доступу: 16kYhE

Вступ до магістратури університету

Як і ЗНО, через воєнні дії в Україні традиційні вступні випробування до магістратури (ЄВІ/ЄФВВ) скасовано, відповідно втратив чинність наказ, що регламентує проведення  ЄВІ/ЄФВВ.

Натомість відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році  майбутні магістри проходитимуть такі випробування:

МАГІСТЕРСЬКИЙ ТЕСТ НАВЧАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ (МТНК)МАГІСТЕРСЬКИЙ КОМПЛЕКСНИЙ ТЕСТ (МКТ)

Дорогі колеги,студенти, аспіранти!
Щиро вітаю вас із 31-ю річницею Незалежності нашої України!
Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, і молодих людей, ровесників Незалежності, які далі розвиватимуть Україну.
2022 рік став роком випробувань та значних втрат. На жаль в цьому році ми зможемо святкувати День Незалежності як завжди.  
Вітаю університетську спільноту з Днем Незалежності та бажаю безтурботного і мирного життя в улюбленій країні. Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ! Слава Україні!
Ректор університету, Сергій Ненько.

ВСТУПНІ до МАГІСТРАТУРИ

Шановні вступники до магістратури! Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні традиційні ЄВІ/ЄФВВ скасованоДеталі вступної кампанії  2022 року викладено у відповідному Порядку зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році і спеціально створеному розділі на нашому сайті «Вступні випробування у 2022 році».   Вся інформація по вступній кампанії 2022  

РЕКВІЗИТИ для оплати за навчання

Шановні студенти! УВАГА! Нові реквізити!

ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права»
Ідентифікаційний код 21307754
UA61 305299 00000 26002011100688
ПАТ КБ»ПРИВАТБАНК»

Призначення:
оплата за навчання ПІБ студента, група, спеціальність   або
оплата за додаткові освітні послуги ПІБ студента, група, спеціальність

Науково-методична рада 20.05.2022

20 травня  2022 року у ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права» відбулося засідання науково-методичної ради під головуванням проректорки з навчально-методичної роботи, голови науково-методичної ради, професорки Світлани Прохорчук.
На засіданні були присутні гаранти освітніх програм.
Світлана Прохорчук надала роз’яснення щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та тимчасового переміщення університету. Також проінформувала про необхідність акредитації освітніх програм  першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів у  2022-2023 н.р. 
Начальник навчального відділу проінформувала про стан забезпечення та організації освітнього процесу в університеті, коледжі та доповіла про підготовку документів про вищу освіту здобувачам першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня.
Інформацію  надано навчальним відділом.

Тимчасове переміщення ЗВО

Шановні студенти Міжнародного університету бізнесу і права!
Наш заклад вищої освіти тимчасово переміщено  до м. Миколаїва, на базу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова до завершення дії воєнного стану (наказ  МОН України №461 від 19.05.2022 р.). Продовжуємо освітній процес!
Щиро дякуємо колегам, керівництву дружнього університету, а також Міністерству освіти та науки України за пророблену роботу! 
Детальна інформація за тел:  0660344814, Світлана Володимирівна
 

ВСТУП-2022 ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ

ВСТУП-2022: ЩОБИ СТАТИ СТУДЕНТОМ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ, ІНОЗЕМЦЮ ПОТРІБНО ЗДІЙСНИТИ П’ЯТЬ КРОКІВ

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі зазначив, що попри повномасштабну російську агресію, заклади вищої освіти продовжують організовувати навчання для іноземців та запрошувати майбутніх студентів з інших країн до університетів нашої держави. 

Приймання на навчання іноземців для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра, магістра та доктора філософії в українських закладах освіти може здійснюватися тричі на рік. Також упродовж року іноземців приймають на навчання в аспірантуру, докторантуру, за програмами підготовчого факультету (підрозділу), з вивчення державної мови та/або мови навчання, а також здобуття післядипломної освіти, підвищення кваліфікації та стажування.

Іноземці, які бажають навчатися в українських університетах, мають звернутися до закладу вищої освіти, щоб отримати запрошення. Цього року навчання для іноземців у закладах освіти України здійснюється очно та/або дистанційно. Як для очного, так і дистанційного вступу, необхідно отримати запрошення на навчання. Термін дії запрошення – 1 рік.

Вибрати університет можна на сайті.

Детальна інформація на сайті МОН України