СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА ЗСУ!
Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України
Запрошує Вас на День відкритих дверей
Час: 13 травня 2025 року о 15:00 годині
Підключитися до конференції Zoom https://us05web.zoom.us/j/5032172686?pwd=T0pmTW5PWGZFQS9wakthKy8wRT RIQT09
Ідентифікатор конференції: 503 217 2686
Код доступу: KVPNUOU
Запрошуємо Вас до вступу та навчання!
Після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту Ви отримаєте звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.
Адреса: вул. Авіаконструктора Антонова 2/32, корпус 76, кабінет 2а, КПП № 3
Контактні телефони:
063-519-56-17,
044-271-09-72
Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi
Офіційний сайт Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України: https://nuou.org.ua/u/stru/centers/kvp/






КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ/ЄФВВ (магістратура)
Зазначеним наказом також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, — основний та додатковий.
Основний етап реєстрації триватиме із 2 до 23 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на їхні інформаційні сторінки «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (16–17 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або складання ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.
До 12 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.
Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 18 липня, додаткової – до 22 серпня.

3 квітня, завершується основний період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2025 році.*
(!)Тож радимо потенційним вступникам / вступницям не зволікати і *за допомогою спеціального сервісу* ( https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt) створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО.
Після створення *персонального кабінету* (https://my.testportal.gov.ua/cabinet/login) в ньому *потрібно буде виконати такі дії:*
(checkmark) зазначити реєстраційні дані, вказати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де учасник / учасниця планує перебувати в дні проведення НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
(checkmark) завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів (їх перелік програма визначить автоматично відповідно до способу створення персонального кабінету і внесених реєстраційних даних);
(checkmark)*підтвердити бажання взяти участь в НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку* до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши на відповідну кнопку в сервісі.
(do_not_enter)_Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник / вступниця не натисне на кнопку «Надіслати на обробку» — регіональний центр оцінювання якості освіти не зможе опрацювати внесеної ним / нею інформації, тож його / її не буде зареєстровано для участі в НМТ._
(thinking) *За результатами оброблення реєстраційних документів* вступник / вступниця в персональному кабінеті (https://my.testportal.gov.ua/cabinet/login) *отримає повідомлення про успішну реєстрацію й можливість сформувати сертифікат НМТ 2025* року *або ж повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ним / нею інформації* та/або копій документів. Тож після надсилання документів на обробку рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення. *Виправити помилки й повторно надіслати* копії документів на перевірку до регіонального центру оцінювання якості освіти можна *до 8 квітня включно.*
(magnify) Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «*Процедура реєстрації*»( https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-2025/).
Міністерство освіти і науки оприлюднило проєкт Порядку прийому на навчання у 2025 році. Зміни стосуються кількості предметів, вагових коефіцієнтів і правил творчих конкурсів.
Основні положення
Кількість предметів НМТ: чотири (три обов’язкових + один за вибором).
Дійсні сертифікати: НМТ 2022–2025 років.
Мотиваційні листи: обов’язкові для кожної заявки на вступ.
Творчі конкурси: проходитимуть очно, дистанційно – лише для вступників із тимчасово окупованих територій.
Коефіцієнти та конкурсний бал:
Збільшення вагових коефіцієнтів із фізики та хімії (+0,1 бала).
Для спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини»,«Міжнародне право» «Фармація», «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», мінімальний конкурсний бал на контракт – 150 балів.
Конкурсний бал враховуватиме найбільший коефіцієнт для вибіркових предметів.
Грант першого рівня: доступний для спеціальностей із особливою підтримкою від 140 балів.
Регіональні та галузеві коефіцієнти залишаються, сільський – скасовується.
Що не враховуватиметься:Середній бал атестата.
Грант для студентів
Грант для студентів: “Відповідальне використання соціальних мереж: Виклики та можливості”
Компанія LikesID запрошує студентів українських навчальних закладів долучитися до грантової програми, спрямованої на дослідження відповідального використання соціальних мереж.
Цей грант видається за підтримки LikesAround і є чудовою можливістю для студентів не лише продемонструвати свої аналітичні та творчі здібності, а й глибше усвідомити, як соціальні мережі впливають на кар’єру, емоційне здоров’я та продуктивність.
Що пропонує грант?Грошовий приз у розмірі 20 000 гривень для реалізації освітніх або особистих проектів.Сертифікат про участь і перемогу, який стане цінним додатком до професійного портфоліо.
Хто може взяти участь?
Студенти українських навчальних закладів, незалежно від спеціальності, які є громадянами України.
Терміни конкурсу: Прийом робіт: з 22.11.2024 до 04.04.2025.Оголошення переможця: 07.04.2025.
Інформації про умови участі, теми для статей та новини гранту на офіційній сторінці:
https://likesid.com/ua/scholarship/.
Шановні колеги!
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» (далі – Інститут) в рамках виконання НДР «Впровадження університетської автономії в контексті децентралізації управління ЗВО, демократизації освітнього процесу, підвищення відповідальності за якість освіти» у співпраці з Центром академічної досконалості та етики в освіті “Етос” проводить опитування на тему «Дотримання принципів академічної свободи в університетах України». Дослідження проводитиметься з 01 по 28 лютого 2025 р. на умовах повної анонімності. Також інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною.
Опитування доступне за посиланням: https://cutt.ly/ge2BLrkG.
Принагідно рекомендуємо до ознайомлення та використання в роботі результати наукових досліджень вчених Інституту з найбільш актуальних проблем освіти (https://imzo.gov.ua/diyalnist/naukova-robota).
Успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів
Завершальним кроком в навчанні здобувачів вищої освіти другого (магустерського) освітнього рівня є захист кваліфікаційних робіт. Це важливий результат усієї навчально-наукової роботи, особистої дослідницької діяльності, вагомий здобуток наукового пошуку, що тривав весь період навчання за освітнім ступенем “магістр”, проходив під дбайливим та конструктивним керівництвом висококваліфікованих науковців випускової кафедри менеджменту. Науковий доробок магістрантів був представлений на наукових конференціях та у численних публікаціях. 23 січня 2025 року на кафедрі менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт, який проходив в теплій, товаристській атмосфері. Магістранти в своїх доповідях зосередили увагу на поясненні отриманих висновків та обгрунтуванні сформульованих пропозицій, представленні наукової новизни.
Від імені всіх науково-педагогічних працівників випускової кафедри щиро бажаємо нашим магістрам подальших перемог в особистій професійній діяльності!
Захист випускних робіт бакалавра
Міжнародна науково-практична конференція
26 грудня 2024 року у ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права” відбулася міжнародна науково-практична конференція “Пріоритетні спеціальності на ринку праці Херсонщини, обумовлені турбулентністю економіки та умовами правового режиму воєнного стану в Україні” за участі українських науковців, іноземних спеціалістів, співробітників Херсонського обласного центру зайнятості та студентів університету.
Щиро дякуємо учасникам за плідну роботу!
Особлива подяка херсонцям, які взяли участь у конференції попри ворожі обстріли та проблеми зі зв’язком!