Шановні вступники! Зверніть увагу!
Порядок прийому на навчання для здобуття вищої  та фахової передвищої освіти в 2024 році  (презентація)
Порядок
прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році
Порядок прийому для здобуття фахової передвищої освіти в 2024 році
Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.03.2024 № 323 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 лютого 2024 року № 245»

Методичний семінар «Планування роботи кафедри та звітність в умовах дистанційного режиму роботи»

ШАНОВНА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА!
У день Вашого Дня народження прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від ректорату, науково-педагогічного колективу, працівників і здобувачів освіти Міжнародного університету бізнесу і права.
Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття високого обов’язку за доручену справу, творчого неспокою, турботи про людей, прогресивні та мудрі рішення і добрі справи, зроблені в ім’я української освіти та науки, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу адміністрації та колег.
Незважаючи на всі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію поступу нашого Університету.
У цей святковий день зичимо Вам, шановна Світлана Володимирівна, міцного здоров’я, добробуту, довгих і світлих років життя, мирного неба над головою та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.
Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, а доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З повагою, колектив Міжнародного університету бізнесу і права.

Березневе засідання вченої ради

Серед ключових питань, які розглядали на  засіданні Вченої ради 29 березня 2024 р., було проміжне звітування про виконання Стратегічного плану розвитку ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права” . Про це доповідали проректори, які відповідають за роботу в різних напрямах.
Ректор Сергій Ненько наголосив, що втілення Стратегічного плану розвитку ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права”  до 2030 року припало на складний і переломний час не лише для України, а й для світу. Лише почавши реалізовувати напрацьовані напрями, ми змушені були оперативно реагувати на виклики, які постали через запровадження карантину. Ще серйознішим викликом стала повномасштабна війна і всі наслідки, до яких вона призвела: переїзд багатьох студентів і працівників на тимчасове проживання за кордон, значною мірою – студентів-іноземців, перебої з електроенергією, вимушене і досить швидке переформатування роботи в умовах воєнного стану з необхідністю вносити зміни в безліч звиклих процесів. І те, що ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права” фактично не припиняв працювати.
Фундаментом роботи ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права” є цінності, серед яких: професіоналізм, патріотизм, доброчесність, прагнення до змін.
Про впровадження системи оцінювання та розвитку персоналу доповіла проректорка з НМР Світлана Прохорчук. Серед виконаних стратегічних завдань – розроблення та впровадження системи оцінювання персоналу на всіх рівнях. Вона побудована на оцінюванні результативності науково-педагогічних працівників та кафедр, а також на досягненні конкретних показників, зазначених у контрактах науково-педагогічних працівників, завідувачів і директорів інститутів. Також реалізовано завдання щодо удосконалення якості викладацького персоналу – впроваджено нову процедуру конкурсного відбору на заміщення вакантних посад, який відбувається за підсумками комплексного оцінювання кожного науково-педагогічного працівника – його результативності, особистісних якостей, а також із врахуванням результатів опитування студентів.  Крім того, значного поступу досягнуто щодо створення та впровадження програм підвищення кваліфікації для викладачів та керівників підрозділів. 
Залучення до Університету талановитої молоді – ще одне стратегічно важливе задання, над яким працює  ЗВО “МУБіП”. Про ключові кроки, які сприяють його виконанню, доповіла начальник навчального відділу Імшеницька І.Г. Серед механізмів, які забезпечують залучення до університету талановитої молоді, є: встановлення мінімальних прохідних балів на окремі спеціальності ― цей захід виконано і надалі буде виконуватись (до цього нас також спонукають нові правила прийому, які ми з вами сьогодні затвердили). Та все ж ключовим є відкриття нових інноваційних освітніх програм для підготовки фахівців, яких потребує ринок праці. Працюємо й над удосконаленням профорієнтаційної роботи, запроваджуючи низку заходів, серед яких: зустрічі з успішними випускниками, гуртки, вебінари. Особливо цінно, якщо їх ініціювали інститути та кафедри.
Докладно про те, як упродовж цих років відбувається цифровізація ЗВО “МУБіП” і чи вдається досягати всіх поставлених цілей, доповів проректор з НМР Світлана Прохорчук.  У 2019–2021 роках побудовано та впроваджено інформаційну систему моніторингу показників результативності діяльності Університету, за допомогою якої відбувається рейтингування кафедр та оцінювання результативності діяльності науково-педагогічних працівників.  Також проректорка повідомила, що в новому навчальному році відбудеться повний перехід на нову версію ІС «Деканат».
На вченій раді також було розглянуто питання щодо наукових здобутків та додаткових можливостей для науковців Університету.
Якісні наукові дослідження і систематичні публікації на їх основі значно покращують динаміку h-індексу. Різні види цитування та індексації праць – те, за що конкурують науковці в Україні й за кордоном. Проте основне – це якість дослідження та його результати. Незважаючи на пріоритетність публікування праць у періодичних виданнях, традиційно склалася практика проведення міжнародних конференцій в Університеті. Індексовані конференції є найзручнішим способом для наукового спілкування. На превеликий жаль, останніми роками така міжнародна співпраця перейшла в онлайн. Проте номенклатура конференцій, що були проведені й успішно проіндексовані, цілком відповідає стратегічним цілям на сучасний період і сприяє, зокрема, підвищенню h-індексу Університету.
Також було розглянуто питання стосовно роботи над популяризацією Університету та просуванням в інформаційному просторі. Підвищення рівня присутності ЗВО “МУБІП” у глобальному інформаційному просторі – один із найважливіших інструментів сприяння просуванню наукових досліджень, залученню вступників і викладачів, розвитку співпраці й загалом посиленню конкурентоспроможності Університету.
Звичайно, не все означене Стратегічним планом вдалося виконати. Зокрема, це стосується питання матеріально-технічної бази, реалізування окремих проєктів. Адже на час воєнного стану Університет тимчасово переміщений на базу іншого навчального закладу і на сьогодні дуже обмежений фінансовий ресурс. Та все ж вдалося багато реалізувати і, що особливо важливо, зберегти робочі місця та навіть підвищити потенціал Університету, залучити ще більше здобувачів вищої освіти й напрацювати нові проєкти.  

Інформування про ризики, повязані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни  (ІНРМ) для дорослих

27 березня 2024 року в дистанційному режимі відбулася зустріч Міжнародної фундації  ГФУ зі здобувачами закладу вищої освіти “Міжнародний університет бізнесу і права” на тему: “Інформування про ризики, повязані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни  (ІНРМ) для дорослих” .

Ваучер на навчання: пропозиція від держави

27 березня 2024 року в дистанційному режимі відбулася зустріч Херсонської філії Херсонського обласного центру зайнятості зі здобувачами закладу вищої освіти “Міжнародний університет бізнесу і права”.  
Тема: Ваучер на навчання. Як навчатися за державні кошти в умовах війни.

Інформація по ваучерам за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Захист звітів виробричої практики

12 березня 2024 року в онлайн режимі на кафедрах ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права” відбулися захисти звітів з виробничої практики здобувачів освітнього рівня «бакалавр», які навчаються за освітніми  програмами “Маркетинг”, “Менеджмент”, “Фінанси, банківська права і страхування”, “Облік і оподаткування”, “Право”.
Здобувачі мали змогу ознайомитися з діяльністю вітчизняних підприємств, компаній, фінансових установ, сільськогосподраських підприємств, які працюють в усіх регіонах України. Студенти   набути професійні компетентності для подальшого використання їх у реальних виробничихумовах, творчо застосовувати набуті теоретичні знання в практичній діяльності.В процесі проходження виробничої практики здобувачами під керівництвом наукових керівників було вирішені наступні завдання: загальне ознайомлення із суб’єктом господарювання, що виступає базою практики; вивчення організаційної структури суб’єкта господарювання; вивчення та аналіз правових норм, якими керується банки, установи, організації, підприємства різних форм власності, при здійсненні власної діяльності; ознайомлення із фінансовою звітністю суб’єкта господарювання – бази практики; аналіз фінансової діяльності банків, підприємств, страхових компаній різних форм власності; здійснення оцінки: ймовірності банкрутства установи, організації, підприємства різних форм власності – бази практики; економічних нормативів регулювання діяльності банку; визначення чинників, що призвели або можуть призвести до виникнення кризи в діяльності суб’єктів господарювання – бази практики, розподілити їх на внутрішні та зовнішні; розробка рекомендацій та пропозицій щодо удосконалення окремого напряму (напрямів) роботи суб’єкта господарювання – бази практики або впровадження певного нововведення (інновації); складання та захист звіту з виробничої практики.

Отримані результати, під час проходження виробничої практики, будуть надалі використані здобувачами при створенні та презентації стейкхолдерам- роботодавцям власних професійних бізнес-кейсів.
Висловлюємо щиру вдячність керівникам баз практик за співробітництво !
Вітаємо здобувачів! Бажаємо подальших успіхів та здобутків!

Міжнародне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

Науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу; менеджменту; фінансів, обліку та оподаткування пройшли  міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «ТРАНСФЕР ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ». Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) –  з 12 по  21 лютого2024 року  м. Люблін (Республіка Польща).
Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян:
Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.
Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години):                    
з них лекційних – 12 год., практичних – 20 год., самостійна робота – 13 годин;
Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.

Підвищення конкурентоспроможності майбутнього фахівця з економіки і права

20 лютого  2024 р. проведено  консультацію для студентів  ЗВО “МУБіП” стосовно проходження виробничої/переддипломної практики. Перед студентами виступили проректорка з НМР Прохорчук С.В., яка  сказала, що виробнича /переддипломна практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно
рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх  спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки. 
Керівники практики від  кафедр інституту права та інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій  проінформували студентів, щодо    важливості  практики у підготовці студентів до професійної діяльності і має не тільки допомогти студентам зробити перший крок у своїй кар’єрі, але і глибше розуміти себе і свої професійні цілі.

Під час роботи на виробництві студент має можливість вивчити реальні ситуації та перевірити знання, отримані під час навчання, зрозуміти як працює реальне виробництво та специфіку майбутньої професії. Саме на підприємствах спілкуючись з колегами, отримуючи корисні поради, самостійно приймаючи рішення та обґрунтовуючи правильність своїх висновків перед керівником практики, практиканти розвивають свої комунікативні навички.В цілому, практика дає студентам можливість виявити свої сильні та слабкі сторони у реальних умовах робочого процесу.

Студенти 4 курсу першого (бакалаврського) та І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх  спеціальностей  пройшли практику на підприємствах відповідно до програми виробичої / переддипломної практики здобувачів вищої освіти. На онлайн-консультації студенти отримали відповіді на свої питання щодо правильності оформлення звітів виробничої практики.

Захист практики відбудеться в онлайн режимі 12 березня о 10:00  https://us05web.zoom.us/j/83589177992?pwd=06NYi9vT9KHC1d1xxarQBCmgwYoMkP.1