Увага! Нагадуємо, що з 05 жовтня по 16 жовтня 2023 р. оголошено додатковий вступ до магістратури. Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому бакалавра або диплому спеціаліста / магістра за іншою спеціальністю є можливість вступу до магістратури ЗВО “МУБіП”. Здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра – можливо за  освітньо-професійною програмою, термін навчання  триває 1 рік 4 місяці. 

Для подачі заяв в електронній формі вступники повинні реєструвати електронний кабінет в ЄДЕБО на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Шановні юристи! З нагоди свята, що символізує вашу важливу та почесну професію, адміністрація ЗВО “Міжнародний універсчитет бізнесу і права”  від щирого серця вітає вас! Юрист – це той, хто відстоює права та справедливість, та своєю роботою сприяє правопорядку в нашому суспільстві.
Бажаємо вам завжди мати мудрість та рішучість у вирішенні юридичних питань, завжди дотримуватися високих стандартів етики та справедливості, та завжди бути на захисті прав і свобод громадян.
Нехай кожен ваш робочий день приносить нові здобутки та вдачі. Ви робите світ кращим місцем завдяки вашій роботі та знанням. З Днем юриста!

Дорогі колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
У цей святковий день дозвольте висловити Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло,
які Ви щедро віддаєте нашій молоді.
Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів,
щедрих урожаїв на освітянській ниві. 
Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України! Миру, добра і Перемоги !
З повагою, ректор ЗВО “МУБіП” – Сергій Ненько

З Днем Захисника України

Дорогі колеги, здобувачі вищої освіти, друзі!
Вітаємо з Днем захисника України! 
Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято  благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
Свята пам’ять про Героїв, які поклали своє життя за Україну, залишається з нами як високий зразок відваги, сили духу і самопожертви.
У цей день бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпної енергії та наснаги, а найголовніше – миру і спокою на рідній землі.
Вшановуймо подвиги кожного солдата, волонтерів, медиків, які, ризикуючи власним життям, боронять нашу свободу від агресора на території нашої країни! Вони захищають не лише себе, а й кожну українську родину.
Цей день є особливим на календарі, адже маємо свято Святої Покрови, яка оберігає нашу Батьківщину понад усе, як у це вірили ще наші пращури-козаки, яких ми вшановуємо також.
Бажаємо кожному захиснику і захисниці нашої Батьківщини міцного здоров’я, затишку вдома! Дякуємо за ваші подвиги, за сміливість і мужність.
Нехай усе, що ви зробили для нашої України, повернеться сторицею!
Зі Святом!

Ректорат ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права”

 

Додатковий вступ магістратури

Увага! Нагадуємо, що 16 вересня 2023 р. останній день подачі заяв на додатковий вступ до магістратури. Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому бакалавра або диплому спеціаліста / магістра за іншою спеціальністю є можливість вступу до магістратури ЗВО “МУБіП”. Здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра – можливо за  освітньо-професійною програмою, термін навчання  триває 1 рік 4 місяці. 

Для подачі заяв в електронній формі вступники повинні реєструвати електронний кабінет в ЄДЕБО на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Зустріч першокурсників  з кураторами, гарантами освітніх програм та викладачами кафедри

04 вересня 2023 року відбулась зустріч першокурсників освітніх програм Менеджмент,  Маркетинг, Фінанси, банківська права, страхування та фондовий ринок з кураторами, завідувачами кафедр, а також гарантами освітніх програм та викладачами кафедр.
Головною метою цієї зустрічі була допомога в якнайшвидшій адаптації першокурсників до освітнього процесу та студентського середовища загалом.
В добрий путь, дорогі наші першокурсники!
Віримо у ваш потенціал та гарні результати майбутнього навчання!
Пам’ятайте, що ваше навчання, наполегливість і завзяття слугують запорукою перемоги України та нових її перспектив.

Усіх здобувачів освіти з новим навчальним роком привітав ректор Сергій Сергійович Ненько. Щасливих вам студентських років!

Закружляв в останньому танці кленовий лист, тихо опустився на землю. Осінь. І хто сказав, що вона майже завершує рік? Осінь – це початок. Початок нових подій, нових зустрічей, нових знань. Попри ворожу агресію та постійні ракетні обстріли, попри усі турботи і негаразди, храми науки України гостинно відчиняють свої двері для нових учнів та студентів. Не є виключенням і Міжнародний університет бізнесу і права. Розпочався новий навчальний рік. Попереду тільки найцікавіше та захоплююче. Адже що ж може бути краще за молодість, життя, пізнання невідомого, навіть коли за вікном війна.
Шановні учні, студенти, викладачі та батьки!
Я вітаю вас з Днем Знань і бажаю успішного навчання та творчих перемог. Нехай ваші будні будуть безпечними, заняття будуть насиченими, а іспити нескладними. Нехай наступить довгоочікувана перемога, і в Україну повернеться мир та благополуччя!
Щиро дякую нашим захисникам і захисницям, завдяки яким українські діточки сьогодні йдуть до школи у своїй країні!
Зі святом!
Ректор, Сергій Ненько   🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Дорогі студенти, колеги, друзі!
У цей літній великий день прийміть вітання з Днем Незалежності України. Це свято для кожного, хто зве себе українцем і живе на цій незламній землі.   Україна вдруге святкує День Незалежності в умовах повномасштабної війни. Бажаємо здоров’я, сил та міцного духу, щоб пережити війну і гордо зустріти Перемогу. Єднаймося, українці!  Щиросердечно вітаємо вас із Днем незалежності України! Нехай це важливе свято додасть вам сил і здобутків в ім’я боротьби за нашу незалежну Батьківщину.Бажаємо вам мирного неба та життя у процвітаючій Україні!    Слава Україні!  Героям Слава!

Вчена рада ЗВО “МУБіП”

 

Вступ на 1 курс магістратури у 2023 році

Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому бакалавра є можливість вступу у магістратуру ЗВО “МУБіП”. Здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра – можливо за  освітньо-професійною програмою, термін навчання  триває 1 рік 4 місяці. 

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи.

Для подачі заяв в електронній формі вступники повинні реєструвати електронний кабінет в ЄДЕБО на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Вступ на 1 курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти у 2023 році

Вступники, які здобули повну загальну середню освіту, мають право вступити до ЗВО “МУБіП” для здобуття освітнього рівня бакалавра – першого рівня вищої освіти. Навчання триває 3 роки 10 місяців для денної та заочної форми навчання. За результатами навчання випускник одержить диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Для подачі заяв в електронній формі вступники повинні реєструвати електронний кабінет в ЄДЕБО на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Вступ на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста (скорочений термін навчання) у 2023 році

Вступник, який закінчив коледж чи технікум та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь молодшого бакалавра, має можливість вступу до ЗВО “МУБіП”    навчатись за скороченою програмою для здобуття освітнього  рівня бакалавра. Навчання триває  2 роки 10 місяців  на денній та заочній формі навчання. За результатами навчання випускник отримає диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Для подачі заяв в електронній формі вступники повинні реєструвати електронний кабінет в ЄДЕБО на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

УВАГА! 
Перелік документів для вступу:
паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та 2 копії)
витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання – для власників паспорта громадянина України у формі ID – карти (оригінал та 2 копії)
реєстраційний номер облікової картки платника податків (оригінал та 2 копії)
інформаційна картка НМТ та/або ЗНО (2 копії) – роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua.
сертифікати ЗНО (оригінал та 2 копії)*диплом молодшого спеціаліста (фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра) (оригінал та 2 копії)
додаток до диплома (оригінал та 2 копії)
документ, що посвідчує можливість нарахування додаткових балів при вступі (оригінал та 2 копії)
військовий документ (для хлопців: приписне свідоцтво або військовий квиток, оригінал та 2 копії)
шість кольорових фотографій (розмір 3х4см)документи, що посвідчують спеціальні умови участі у вступній кампанії (оригінал та 2 копії).

Оригінали документів потрібні лише для засвідчення копій, оригінали документів про освіту, інформація про які міститься в ЄДЕБО, пред’являти не потрібно.

Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбудеться до 30 серпня.