Увага! Збір пластикових кришечок на протези для воїнів!

На сьогодні пластикові кришечки можна використовувати у виготовленні протезів, хоча 8 років тому стверджували протилежне.
З пластикових кришечок можуть робити окремі частини протеза.
За 8 років у сфері протезування відбулися значні зміни. Якщо ще у 2015 році лунало твердження, що харчовий пластик не можна використовувати у виготовленні протезів, то сьогодення доводить, що це — не так.
Зокрема, за новітніми технологіями з перероблених кришечок можна виготовляти куксоприймачі для протезів.
Оголошуємо збір пластикових кришечок для допомоги в протезуванні  воїнам ЗСУ. Цю акцію  підтримали Міністерство екології України, бізнесмени і багато волонтерів по всій Україні. Ця добра справа дає велику надію на повернення наших хлопців до повноцінного життя. Адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального. На один протез руки треба приблизно 500 тис. кришечок, а на протез ноги – 850 тис.
Щоб взяти участь в цій акції, треба лише принести кришечки. Які саме кришки підходять для переробки? Тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів тощо) будь-якого розміру, тільки чисті кришечки.
Пункти прийому організовано в приміщенні Університету в Херсоні, Миколаєві та у вінниці. Ці прості, і навіть банальні кроки можуть принести неоцінену користь. Чим більше людей підтримає соціальну ініціативу, тим більше протезних виробів зможуть потрапити до тих, хто їх дійсно потребує.
Вся інформація за телефоном: 0660344814