СТУДЕНТУ

Вартість навчання
Новини
Розклад дзвінків
Розклад занять для студентів денної форми навчання 
(І семестр )
Індивідуальний план студента (приклад)
Міжнародна діяльність студентів
Наукова діяльність студентів
Життя студентів у ЗВО “МУБіП”  відмінне від будь-якого іншого. Свобода та відповідальність – це те, що забезпечує різноманіття форм студентської активності, сприяє самоорганізації, вчить рухатись від генерації ідеї до її втілення, здобуваючи в процесі багато корисних практичних знань та навичок. Безліч подій традиційних та регулярних, серйозних та для відпочинку й перезавантаження, масштабних та вузькопрофільних перетворюють навчання в університеті на незабутній час, протягом якого плекають не просто фахівців, а тих, хто дбатиме про свою державу та вмітиме служити своєму народу.
Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися великих успіхів. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, які надає наш університет, пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі роки.
Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть долучитися до громадської діяльності, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.
Студентське життя приносить багато радості. Бути студентом – це особливий стан душі, вічна весна, сонце, любов, найчудовіший час у житті. Спільні походи в кафе, вилазки на пікнік, веселі розіграші в гуртожитку, нічні заняття перед іспитом, гордість за отриманий високий бал і радість, численні свята та нові знайомства.
Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів вашого життя та залишать по собі приємні спогади. Тож сміливо вливайтеся в студентський колектив, проявляйте активність та реалізуйте свій потенціал на повну!
Студенти ЗВО “МУБіП” вдало поєднують час навчання і розваг. Разом цікавіше і готуватись до іспитів, і святкувати Новий рік та День студента, проводити наукові дослідження і відпочивати влітку. Ми як одна велика і дружня родина. На тебе, крім лекцій, чекають незабутні Дні першокурсника, естафети, круглі столи, різноманітні конкурси, квести, змагання.
Ми не дамо тобі сумувати! Приєднуйся!