Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Інфраструктура університету забезпечує всі потреби та умови належного доступу до навчання та перебування у закладі осіб з особливими освітніми потребами.

На виконання п.2 ст. 30 Закону України “Про освіту”, підпункту “Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами” на  вході до навчального закладу встановлено пандус для осіб з обмеженими фізичними можливостями, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень закладу.

Для студентів з інклюзивною формою навчання адаптовано індивідуальні навчальні графіки, створено позитивний клімат студентського середовища.

Аудиторії, санітарні приміщення, харчоблок, зони відпочинку забезпечені відповідними меблями для осіб з обмеженими фізичними можливостями та підтримуються в належному стані.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. Забезпечується регулярність вологого та санітарного прибирання, використання всіх видів провітрювання. Щорічно виконується поточний ремонт всіх приміщень закладу.

Для  зручності та доступності для навчання осіб з особливими освітніми входи двох корпусів обладнані пандусами.