З Міжнародним Днем Рідної Мови!

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови –  особливо значуще свято для нашої держави. Впродовж не одного століття в  історії українського народу, рідне слово зазнавало утисків та переслідувань. Але попри всілякі заборони, українське слово вистояло та відродилося!  Цим одним з найцінніших скарбів сьогодні може пишатися кожен громадянин нашої держави!  
В рідному українському слові ми відчуваємо народну мудрість, високий дух пращурів та чарівливу красу української природи. Без мови не може існувати та відбутися жодна особистість чи держава!  Рідна мова –  є одним з найголовніших культурних надбань, душею і гордістю українського народу.
Збережемо рідне слово! Зичу всім мирного неба, міцного здоров`я, професійних здобутків, успіхів у всіх справах і задумах. Нехай українське слово стане для всіх нас невичерпним джерелом самовдосконалення та натхнення в ім`я відродження і розквіту рідної  України!
 
 

З повагою, ректор Сергій Ненько!

Міжнародна науково-практична конференція “Євроінтеграція українського суспільства та науки в умовах воєнного стану”.

 30 січня 2024 року в ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права” проведено міжнародну науково-практичну конференцію “Євроінтеграція українського суспільства та науки в умовах воєнного стану”. 🇺🇦

Мета конфренції: обговорення проблем євроінтеграційних процесів  українського суспільства та науки в умовах воєнного стану: виклики, напрями відновлення і розвитку; презентація результатів спільних наукових досліджень учених ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Київського університету ринкових відносин, ВНЗ «Вінницький інститут  конструювання одягу і підприємництва», Міжнародної академії економіки та екотехнологій (м. Адлерсхоф, Німеччина), Міжнародної академії адвокатури IALA (м. Тель-Авів, Ізраїль), Міжнародної Академії права та справедливості (м. Берлін, Німеччина), Міжнародної  Академії ім. Лейбніца LIFIS (м. Берлін, Німеччина, Центру дослідження світових конфліктів, толерантності та консалтингу CIA (м. Лос Анджелес, США), Національного інституту економічних досліджень  Академії наук Молдови, Баварського наукового співтовариства (м. Мюнхен, Німеччина), Спілки підприємців Бранденбурга (м. Потсдам, Німеччина); визначення перспектив розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів.

Дякуємо усім учасникам, українським та зарубіжним колегам, які мали змогу долучитися. 

Захист кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів магістратури зі спеціальності «Маркетинг»

В інституті міжнародної економіки та інформаційних технологій протягом ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права» 25 січня відбувся захист дипломних робіт здобувачів магістратури зі спеціальності «Маркетинг» денної форми навчання – випускників кафедри маркетингу. До захисту дипломних робіт було допущені   5 студентів  групи 103М, які успішно виконали навчальний план.
Захист робіт відбувався в дистанційному форматі.  Усі представлені на розгляд Екзаменаційної комісії дипломні роботи виконано на замовлення конкретних організацій та підприємств, окремі положення та пропозиції викладені у дослідженнях прийняті замовниками для впровадження у діяльність. У дипломних роботах використані сучасні методи досліджень та економічних розрахунків, наведені реальні, достовірні дані, які повністю відображають усі аспекти діяльності об’єктів дослідження, сформовані самостійні і оригінальні висновки та пропозиції, що є результатом кропіткої роботи  здобувачів та їх наукових керівників. Усі дипломні роботи представлені до захисту апробовані на науково-практичних конференціях.
Під час захисту доповіді слухачів магістратури супроводжувались використанням мультимедійного обладнання, що надавало матеріалам досліджень наочності та дозволяло оцінити рівень підготовки кожної дипломної роботи. Випускники давали ґрунтовні відповіді на питання екзаменаторів.
Голова ЕК  та члени екзаменційної комісії відзначили високий рівень підготовки магістрів та результатів їх досліджень, стабільну тенденцію підвищення якості дипломних робіт, актуальність, новизну та практичну спрямованість їх тематики, добросовісну роботу рецензентів та наполегливу працю наукових керівників.
За результатами навчання та захисту дипломних робіт рішенням Екзаменаційної комісії кваліфікацію магістр з маркетингу присвоєно 5 випускникам, Усім студентам рішенням ЕК рекомендовано до вступу в аспірантуру.
Результати роботи ЕК показали, що професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу готує висококваліфікованих спеціалістів з маркетингу, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.
Голова, члени ЕК і увесь колектив кафедри маркетингу вітають випускників і дякують за продуктивну працю, наполегливість і натхнення у навчанні!

Захист кваліфікаційних випускних робіт здобувачів бакалаврату

В інституті міжнародної економіки та інформаційних технологій  ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права» 23 січня відбувся захист дипломних робіт здобувачів бакалаврату зі спеціальності «Менеджмент» денної та заочної форм навчання – випускників кафедри менеджменту.
До захисту дипломних робіт було допущені   студенти (групи 404 та 4МН-4 ), які успішно виконали навчальний план.
Захист робіт відбувався в дистанційному форматі. Кожен здобувач зміг презентувати свою роботу та відповісти на питання аудиторії. Результати комісії підтвердили, що всі наші випускники 2024 року здобули високий рівень знань та великий набір компетентностей.
Голова ЕК  Бородіна О.М., к.е.н, доцентЮ проректор з НПР Київського університету ринкових відносин та члени екзаменаційної комісії  відзначили високий рівень підготовки бакалаврів, стабільну тенденцію підвищення якості випускних робіт, актуальність, практичну спрямованість їх тематики. 
За результатами навчання та захисту випускних робіт рішенням   Екзаменаційної комісії кваліфікацію «бакалавр з менеджменту» присвоєно 4 випускникам. Усім випускникам рішенням ЕК рекомендовано до вступу в магістратуру.
Кафедра менеджменту від щирого серця вітає наших випускників із успішним захистом дипломних робіт та здобуттям освітнього ступеня «бакалавр».

Міжнародна науково-практична конференція

Заклад вищої освіти “Міжнародний університет бізнесуі права” запрошує науковців, студентів, аспірантів, докторантів  прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції
«Євроінтеграція українського суспільства та науки
в умовах воєнного стану: виклики, напрями відновлення і розвитку» , яка відбудеться 30 січня 2024 року  11.00 год. (за  київським часом)
Мета конференції. Обговорення проблем євроінтеграційних процесів  українського суспільства та науки в умовах воєнного стану: виклики, напрями відновлення і розвитку; презентація результатів спільних наукових досліджень учених ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Київського університету ринкових відносин, ВНЗ «Вінницький інститут  конструювання одягу і підприємництва», Міжнародної академії економіки та екотехнологій (м. Адлерсхоф, Німеччина), Міжнародної академії адвокатури IALA (м. Тель-Авів, Ізраїль), Міжнародної Академії права та справедливості (м. Берлін, Німеччина), Міжнародної  Академії ім. Лейбніца LIFIS (м. Берлін, Німеччина, Центру дослідження світових конфліктів, толерантності та консалтингу CIA (м. Лос Анджелес, США), Національного інституту економічних досліджень  Академії наук Молдови, Баварського наукового співтовариства (м. Мюнхен, Німеччина), Спілки підприємців Бранденбурга (м. Потсдам, Німеччина); визначення перспектив розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів.
Формат конференції – онлайн (дистанційно)  м. Херсон_Миколаїв
Ідентифікатор конференції на платформі
ZOOM: https://us05web.zoom.us/j/88257678009?pwd=QaZeDaRHrNtv21y4lroXyWBZsssnBu.1
Участь у конференції безкоштовна.
  Інформаційний лист

Військовий інститут танкових військ НТУ “Харківський політехнічний інститут” запрошує

СЛАВА УКРАЇНІ!
Кафедра військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту танкових військ НТУ “Харківський політехнічний інститут” запрошує студентів університету до вступу на кафедру в 2024 році. Ми безперервно здійснюємо військову підготовку офіцерів запасу з 1949 року. Широкий вибір військово-облікових спеціальностей, навчання онлайн та офлайн, низька вартість підготовки, досвідчені викладачі, потужна матеріально-технічна база – це наші переваги.

Детальна інформація стосовно вступу й навчання на кафедрі розміщена за посиланням https://vstup.kpi.kharkov.ua/dodatkovi-perevagy-ntu-khpi/viiskova-pidgotovka/

Крім того, запрошуємо студентів до участі в Zoom конференціях, під час яких працівниками кафедри будуть надані необхідні роз’яснення.

Час: 23 січня 2024 о 19:00
Вхід за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/83759697175?pwd=JZV8A4j5RjcF0rS0xSglQgKL3Dv4Pc.1
Ідентифікатор конференції: 837 5969 7175
Код доступу: 111222

Час: 24 січня 2024 о 19:00
Вхід за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/84173369686?pwd=e6HbRIZhfdjcYSusFAgZDe9LkwKNsJ.1
Ідентифікатор конференції: 841 7336 9686
Код доступу: 111222

З повагою, завідувач кафедри Олександр Сакун.

СКЛАДНИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ

У межах вступної кампанії 2024 року для вступу на бакалаврат (магістратуру – для медичних спеціальностей) передбачено проведення  національного мультипредметного тесту (НМТ).
НМТ міститиме чотири блоки завдань: три обов’язкових і один на вибір. До обов’язкових увійшли  українська мова, математика та історія України. Блок на вибір міститиме завдання з навчального предмета, який вступник / вступниця вибере під час реєстрації для участі в тестуванні. Серед запропонованих на вибір предметів будуть українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.
На виконання завдань НМТ буде відведено 240 хвилин  —  із розрахунку по 60 хвилин на кожний навчальний предмет. 

Більш детальна інформація за посиланням.   

ВСТУП 2024

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ НА БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ У 2024 РОЦІ: ЧОГО ОЧІКУВАТИ

Вся інформація за посиланням

 

2024-ий буде вже третім роком, в який Україна через повномасштабне вторгнення не може провести повноцінне зовнішнє оцінювання для вступників. Український центр оцінювання якості освіти вже відпрацював схему проведення національного мультипредметного тесту. Однак цьогоріч очікуються певні зміни. 
Щоб пояснити, яким буде національний мультипредметний тест у 2024 році та що чекати вступникам, Міністерство освіти і науки України провело відкриту пресконференцію «Вступні випробування у 2024 році: чого очікувати».

Додатковий набір на контракт в аспірантуру та докторантуру

Увага! Продовжується додатковий набір в аспірантуру закладу вищої освіти “Міжнародний університет бізнесу і права” оголошує.
25 грудня 2023 року розпочато  прийом заяв та документів для допуску до вступних випробуваньз метою здобуття ступеня доктора філософії та доктора наук в ЗВО “МУБіП”.
Майбутні аспіранти можуть обрати напрям денної та заочної форм навчання за такими спеціальностями та ОНП:
051 Економіка
073 Менеджмент
075 Маркетинг
081 Право
Вступні іспити з іноземної мови та зі спеціальності будуть проводитись за визначеним графіком.
Прийом в докторантуру здійснюється за спеціальністю: 051 Економіка.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:(097) 3951650
або на офіційному сайті університету: http://www.mubip.org.ua/?page_id=8795.                                                                                                                           
Інформація, що розміщена у відкритому доступі, містить дані про освітні програми, правила прийому, програми вступних іспитів, ліцензійні обсяги, розклад проведення вступних випробувань, графік оголошення результатів, рейтингові списки вступників тощо. Вартість навчання в аспірантурі: з 01.01.2024 року -30000 грн.; в докторантурі – 40000 грн.
Тому, якщо Ви цілеспрямовано плануєте своє майбутнє та розвиток у науковій сфері, то вступайте до аспірантури і докторантури Міжнародного університету бізнесу і права!

Привітання ректора з Новим роком

Дорогі колеги, партнери, друзі, аспіранти та студенти!  Вітаю з Новим 2024 роком! Новий рік – нова сторінка життя. 2023 рік  продемонстрував силу та міць українського духу, підняв нагора почуття гордості за свою націю і народ, пробудив  важливість  забутого відчуття свободи і волі ! Цілий світ сьогодні захоплюється нашою армією і мужністю українців! Ми стали взірцем незламності, про нас говорять у найвіддаленіших куточках планети! Дякую усім колегам за гідно пройдений цьогорічний шлях, за вашу працю і самовідданість роботі й українській освіті! Нехай у 2024 році буде вдосталь всього: тепла, світла, любові, добра аби кожен з нас мав змогу працювати та радіти життю. Нехай у новому році вас супроводжує удача, успіх та достаток. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, будьте з коханими, оточуйте себе та своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов’ю.      Нехай наша єдність та сила духу допоможе зберегти гідність та сприятиме побудові світлого майбутнього. Разом – ми сила! Нехай збуваються мрії і найголовніше бажання для усіх нас – ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ у цій війні! Вперед до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава !З Новим роком!

З повагою, ректор  Міжнародного університету бізнесу і права                        Сергій Ненько

З Різдвом Христовим та з Новим переможним 2024 роком!

Дорогі друзі, колеги, партнери, студенти, аспіранти! Різдво є одним з найбільших свят року. Зазвичай в цей час за одним столом збирається вся родина. Але зараз, у період, війни, чимала кількість чоловіків і жінок захищають державу на лінії фронту. Багато студентів та випускників Міжнародного університету бізнесу і права сьогодні захищають нашу Батьківщину.               
Дорогі Герої! Серцем і душею ми з Вами. В день великого свята відчуйте підтримку та вдячність за Вашу мужність та жертовність. Бажаємо головного — міцного здоров’я, перемоги та миру!
Дорогі Українці! Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим переможним 2024 роком! Нехай це свято принесе у життя душевний спокій, тепло та незабутні миті в колі рідних та друзів. Нехай серце наповниться теплотою, а віра в нашу перемогу дарує впевненість у майбутньому. Чарівні миті Різдва хай сповнюють радістю та створюють незабутні враження. Христос народився! Славімо Його!                                               

З повагою, ректорат Міжнародного університету бізнесу і права.

З Днем адвоката!

17 грудня 2023 року до Дня адвоката  в юридичній клініці  ЗВО “Міжнародний університет бізнесу і права”  під керівництвом ректора Сергія Ненька – професора кафедри адміністративного, кримінального права та процесу та директора Інституту Права,  доцента Ірини Рачинської  було проведено круглий стіл “ЮРИДИЧНА  КЛІНІЧНА ПРАКТИКА АДВОКАТА”  з  юристами, адвокатами та студентами і викладачами університету в онлайн режимі. Перед присутніми на заході виступили адвокати Палій Тетяна Григорівна  та Чубенко Сніжана Василівна. Вони розповіли про цікаві справи, роботу адвоката, особливості ведення справ та захисту в судах.  День адвоката в Україні — це особливий день, що вшановує важливість і значення професії адвоката в суспільстві. Цей день є визнанням наполегливої праці та професіоналізму адвокатів, які захищають права і свободи громадян, забезпечуючи справедливість у судових процесах. В Україні, починаючи з 2002 року, професійне свято адвокатури щорічно відзначається у другій декаді грудня, а саме — 19 грудня. Відповідно до цього закону, адвокатура в країні визначена як добровільне професійне громадське об’єднання. Її місія полягає у захисті прав і свобод громадян України, іноземців, осіб без громадянства, юридичних осіб, а також у наданні їм правової допомоги. Адвокатура є важливим показником того, що держава є демократичною, а також політично та економічно стабільною. 
Святкують День адвоката, як правило, проведенням урочистих заходів, церемоній та вшануванням праці правозахисників і адвокатів. Тому, всі присутні на “круглому столі” привітали адвокатів  із професійним святом та побажали, щоб у будь-якій справі вдавалося виявляти впевненість і наполегливість, щоб кожен день приносив безперечну перемогу і справжній успіх, щоб життя було сповнене великих можливостей та перспективних ідей.